Битките в Елитните юношески групи продължават с пълна сила, а формациите на Левски са окупирали върховете още в първите кръгове.

След 5 кръга „сините“ юноши до 15 години имат 4 победи и едно равенство, като нямат допуснат гол. В 6-ия кръг водените от Стоян Димов играчи гостуваха на Септември в търсене на нова победа. Тя обаче не бе постигната. Макар „сините“ лъвчета да водеха играта през целия мач и да търсеха победата до последната минута резултатът остана 0:0. Атакуващите играчи разочароваха в срещата, докато съотборниците им в отбраната бяха безпогрешни. Със спечелената точка активът на Левски U15 от 6 мача е 14 точки, с колкото са и юношите на цска-София. Двата отбора делят първото място.

Формацията на Левски до 17 продължи победната си серия и записа шести успех от 6 изиграни мача. Водените от Захари Сираков юноши бяха безкомпромисни и при гостуването си на втория във временното класиране отбор на Септември. „Сините“ вкараха по два гола на полувреме за крайното 4:0. През първата част Георги Атанасов отбеляза две попадения в 23-а и 32-а минути, а след почивката Николай Арахангелов в 60-та и капитанът Денис Динев от дузпа в 62-та сложиха точка на спора. Левски U17 е едноличен лидер със стопроцентов актив от 18 точки и респектираща голова разлика от 44-1! На втората позиция с 13 точки вече е отборът на цска-София.

Юношите на Левски до 19 години също продължиха с убедителните победи. В мач от 5-ия кръг на Елитната група в тази възраст играчите на Иво Градев разгромиха с 6:0 гостите от Национал София. През първото полувреме Богдан Костов (10-та), Симоне Игнатов (26-та) и Дани Начев (35-та) отбелязаха попадения, а през второто капитанът Ради Гайдев (63-та от дузпа) и на два пъти Тодор Найдин (80 и 82-ра) оформиха крайния резултат. С този успех „сините“ юноши запазват първото си място с актив от 13 точки, колкото има и отборът на Лудогорец.

Съставът на „Левски“ U15:

22. Пламен Иванов, 25. Калоян Борунов, 18. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 23. Ериан Благоев (36 – 15. Део Дамянов), 21. Никола Бандев, 7. Александър Божилов (к), 14. Александър Маринов (65 – 10. Кристиян Йовов), 11. Адриан Райчев, 8. Йоан Янев (36 – 6. Дейвид Джоров), 16. Преслав Бачев.

Съставът на „Левски“ U17:

1. Пламен Андреев, 10. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев, 8. Атанас Йорданов, 15. Александър Асенов, 27. Асен Митков, 22. Антоан Стоянов (46 – 20. Виктор Добрев) (69 – 21. Ивайло Марков), 17. Николай Арахангелов, 7. Антон Иванов (46 – 11. Виктор Атанасов), 9. Георги Атанасов.

Съставът на „Левски“ U19:

1. Иван Андонов, 15. Богдан Костов, 4. Симоне Игнатов (73 – 13. Мартин Оков), 21. Костадин Илиев, 17. Владимир Сиромахов, 20. Стелиън Георгиев, 6. Радослав Гайдев (68 – 7. Слав Петков), 8. Даниел Начев (73 – 10. Тодор Найдин), 18. Александър Мицев, 19. Самуил Беримски (68 – 3. Добрин Денев), 23. Ивайло Христов (57 – 9. Николай Калинов).