Старши треньорът на Левски Георги Тодоров остана разочарован разочарова от безличното представяне на своя отбор при загубата с 0:1 при гостуването на Славия.

„Загубихме мача точно за една минута. Не мога да повярвам. Вместо да вкараме гол, допуснахме такъв. След това получихме глупав червен картон, който ще ни тежи за в бъдеще. В следващите мачове ще трябва да работим много, за да поправим грешката. Почти всеки мач допускаме грешки. Не знам колко още мога да изтърпя това нещо. Губим мачовете по много наивен начин. Не мисля, че ни липсва агресия, а майстроство и опит. Червеният картон е поредна глупост, която ще ни тежи в следващите мачове. Мартин Райнов игра добре. Трябва да променим стила си на игра в средата на терена – ще трябва да сме доста по-агресивни. Защо Станислав Иванов е извън групата е нещо между него и клуба. Робърта имаше вирусно заболяване и затова остана на пейката. Стивън пък му липсва игрова практика. Мисля, че онази минута се оказа фатална за нас. На физическо ниво момчетата са добре. През второто полувреме, с човек по-малко, надиграхме Славия. Има много хора, от които има какво да се желае“.