Юношите на „Левски“ до 16 години записаха осми пореден успех в софийското зонално първенство. Момчетата на треньора Петър Карачоров разгромиха с 6:0 „Марек“ (Дупница) на комплекс „Георги Аспарухов“ в среща от 10-ия кръг на надпреварата. По два гола за победата отбелязаха Любомир Тодоров в 47-та и 65-та от дузпа и Кристиян Красимиров в 52-та и 70-та минути. По едно попадение добавиха Симеон Василев в 60-та и Радостиан Димитров в 76-та минути.

„Левски“ U16 е лидер в класирането с пълен актив от 24 точки след 8 изиграни мача. На второ място е „Царско село“ с 19 и два мача повече.

„Левски“ U16: 1. Велизар Илиев (70 – Алекс Марков), 23. Ериан Благоев (60 – Кристиян Йорданов), 21. Константин Габерски, 4. Стилиан Бързачки, 22. Марио Дадаков, 19. Петко Панайотов, 6. Виктор Василев (к) (70 – Стоян Добрев), 20. Боян Иванов (41 – Кристиян Красимиров), 10. Любомир Тодоров, 26. Радостиан Димитров, 7. Симеон Василев.