Станислав Иванов направи дебют за своя отбор срещу Робърта (ВИДЕО)

Станислав Иванов направи официалния си дебют в Мейджър Лийг Сокър за Чикаго Файър при равенството 2:2 срещу ДС Юнайтед. „Синият“ юноша се появи на терена 15 минути преди изтичането на редовното време, а в последните минути неговият отбор изтърва аванс от два гола.

Срещу Иванов бе друг бивш левскар – нападателят Найджъл Робърта, който изигра пълни 90 минути.

Домакините от Чикаго поведоха с 2:0 с головете на Гастон Хименес (32) и автогол на Анди Нахар час игра след началото. Гостите от Вашингтон обаче успяха да се доберат до точката. Кевин Паредес намали изоставането на ДС Юнайтед в 82-ата мин., а пет минути по-късно гол от дузпа на Ола Камара оформи резултата.
След ремито Чикаго Файър е 24-и с 12 точки след 14 изиграни мача, а ДС Юнайтед заема 16-ата позиция със 17 т.

Станислав Иванов бе продаден от Левски още през зимата, но чак сега направи своя дебют, тъй като получи травма в коляното малко след пристигането си в Америка.