Антоан и Асен изглеждат вече като сигурна част от първия отбор

Последната контрола от подготовката имаше за цел да натрупат игрови минути футболистите, които получаваха по-малко шансове досега. Също така няколко от юношите, които не са част от първия отбор, получиха шанс за изява и набиране на самочувствие. Някои от титулярите в днешния мач пък трябваше да убедят Мъри, че заслужават главна роля в предстоящите официални мачове, но никой не показа нужното. Дори футболист като Ради Цонев беше бледа своя сянка. Здравко, Гури, Патрик също не бяха на необходимото ниво.

Проверката обаче беше доста полезна за Жоро Миланов, който и единствен имаше възможност да отбележи гол за Левски. Келиан игра цял мач, но изглежда ще бъде трети избор за центъра на защитата след Хосе и Сонко. От юношите обаче може да бъдем доволни. Антоан и Асен изглеждат вече като сигурна част от първия отбор и момчета, на които може да се дават повечко шансове. Като цяло в мача липсваше динамиката и качеството на отиграванията. Много грешки и от двата отбора и заслужено 0:0. Даже гостите, въпреки че изглеждаха на отбор от Б група, можеха и да ни победят, след като нацелиха веднъж гредата през първото полувреме, а през второто Келиан изчисти топката от голлинията.

Време е за истинските битки! Започваме в събота! На Герена! Срещу Локомотив Пловдив!