Левски ще направи и невъзможното, за да вдигне жизненоважен футболист за Айнтрахт

Левски ще направи всичко възможно, за да вдигне десния бек Жереми Петри за предстоящото домакинство на Айнтрахт Франкфурт следващия четвъртък. Това обяви наставникът на „сините“ Николай Костов, като отговор на въпроса, зададен му от Герена.бг на редовната пресконференция след двубоя с Апоел Беер Шева.

Петри получи разтежение на бедрен мускул в началото на срещата с Локомотив Пловдив, загубена от „столетниците“ с 1:2. Защитникът направи една тренировка преди реванша с Апоел Беер Шева, след която отново е изпитал болки, поради което не взе участие в срещата с израелците.

Левски удари Апоел Беер Шева с 2:1 на препълнения „Георги Аспарухов“ с победен гол на Роналдо в 96-ата минута.

Така „сините“ си подсигуриха поне още два европейски мача в Лигата на конференциите, в които ще срещнат един от силно представящите се напоследък немски отбори и по-точно носителят на Лига Европа за сезон 2021/22.