Миа Александрова спечели титлата при девойките до 11 години на провеждащото се държавно първенство по художествена гимнастика при най-малките. Това е втора поредна републиканска титла за младата ни шампионка.

Вицешампионката днес също е в син екип – второто място спечели състезателката на „Левски“ Арина Швец. Виктория Павлова остана 4-та, на косъм стълбичката да бъде окупирана само от състезателки на „Левски“.

Припомняме, че Миа, Арина и Вики станаха шампионки отборно по-рано през тази година.

Дебютантката на Държавно първенство Василена Пелтекова също зае достойно място в първата 20-ца от 88 състезателки!

Вчера при девойките, младша възраст Вяра Младенова се класира 7-ма, а днес на финала на лента остана на 8-мото място.

Миа Александрова и Арина Швец ще играят по три финала в утрешната надпревара! Успех!

На снимките: Миа, Арина, Виктория и Василена с техните треньори. Снимки: БФХГ