Мъжкият ни тим приключи участието си в Европа през този сезон.

В четвъртфинален реванш момчетата на старши треньора Николай Желязков отстъпиха отстъпиха 0:3 (21:25, 12:25, 21:25) при гостуването си на „Монца”.

Правещият силна кампания в едно от най-силните първенства в света – италианското, тим спечели чисто и гостуването си у нас миналата седмица пред пълните с над 1700 фенове трибуни на зала „Левски София”.

Във втората среща „сините” отново записаха 2 равностойни гейма срещу определено много класния съперник.

Най-резултатен за тима ни в Монца бе диагоналът Кристиан Титрийски с 11 точки (1 ас, 2 блокади).

В предходната фаза „Левски” отстрани румънския „Динамо” (Букурещ).

Това позволи в София да пристигне представителят на италианския елит, което пък доведе до зрителски рекорд в залата ни.

В нея от петък стартира финалите на турнира за купата на България. От 17,30 ч „сините” излизат срещу „Берое”. При успех те ще срещнат в полуфиналите победителя от двойката „Хебър” – „Монтана”.