Състезателката на „Левски Спартак“ Валентина Георгиева спечели многобоя на държавното първенство по спортна гимнастика, което се проведе в зала Скаптопара, Благоевград. Нашето момиче оглави класирането на всички уреди – на коронният ѝ уред прескок получи 14,116 т., на смесена успоредка – 12.000 т., на греда 13.200 т. и на земя 12.550 т.

Грабнете отстъпка на разопаковани продукти с код SAMOLEVSKI от предложенията тук: https://restock.bg/page/razopakovani

Припомняме, че „синята“ състезателка се завърна към състезанията след много тежка контузия. Преди броени дни тя спечели квота за олимпийските игри в Париж и ще представя България. През сезона талантливата възпитаничка на Филип Янев има три медала от Световни купи – два сребърни и един златен.