„Левски“ разби „Хебър“ с 4:0 в паузата за национални отбори. По-важната новината от резултата обаче бе завръщането в игра на Илиян Стефанов, който не само влезе след над 6 месеца отсъствие, но и вкара два гола във вратата на гостите.  В стартовия състав на Станислав Генчев се появи за пръв път от доста време Фабио Лима, който получи контузия в една от предходните паузи за национални отбори. Шанс за изява получи и юношата Мартин Пасалидис.

„Левски“ започна ударно срещата, като още в 5-ата минута Лима и Майкон разиграха отляво, а левият бранител центрира към точката на дузпата, където Митков стреля с глава в напречната греда. При добавката Мислович шутира покрай вратата. В 8-ата минута Лима центрира добре от корнер на първа греда, където Икенна стреля с глава покрай вратата. В 9-ата минута Патрик Мислович даде страхотен извеждащ пас към Сангаре, който излезе на скорост сам срещу Петър Дебърлиев, но стреля с страничната греда.

В 21-ата минута и „Хебър“ имаха първа ситуация да отбележат гол. При едно центриране от корнер защитата на „сините“ не се ориентира максимално добре и Уилям Фонкеу стреля много опасно с глава покрай вратата.

В 28-ата минута „Левски“ поведе. Атаката започна Асен Митков с прекрасно дълго подаване към Патрик-Габриел Галчев, десният бранител овладя, финтира съперник и качи топката на главата на Мустафа Сангаре, а централният нападател вкара за 1:0.

Следващите минути бяха малко по-спокойни, като дори гостите на два пъти след корнери имаха шанс да застрашат Маркович. В края на полувремето „Левски“ обаче удари отново.

В 43-ата минута Майкон центрира прекрасно отляво и качи топката на главата на Фабио Лима, крилото реализира, но голът бе отменен заради засада. Две минути по-късно обаче прошка нямаше и Клемент Икенна вкара много красив гол. Лима центрира ниска топка от корнер, която халфът отигра с пета и прати неспасяемо във вратата на Дебърлиев.

Второто полувреме започна с доста промени в състава на Станислав Генчев. Въпреки това, на два пъти в добри позиции се озова Сангаре, който обаче не успя да преодолее Дебърлиев. В 58-ата минута именно той бе заменен от Илиян Стефанов. Юношата на „сините“ лекуваше в последните повече от 6 месеца тежка контузия в коляното, но вече се завърна. В 70-ата минута той бе изведен на отлична позиция, преодоля Дебърлиев, но уцели страничната греда. В 72-ата минута обаче Нани все пак се разписа. Охене пое една топка, напредна и му я подаде, а нападателят с едно докосване я прати във вратата.

В 77-ата минута Джемили бе изведен триково сам срещу вратаря, но Дебърлиев докосна топката и я отклони в корнер.

В 84-ата минута Илиян Стефанов направи завръщането си още по-мечтано. Патрик-Габриел Галчев, който сложи лентата през втората част, подаде отлична топка зад гърба на защитата от левия фланг и Стефанов с лекота вкара втория си гол за 4:0.

Левски – Хебър 4:0

1:0 Мустафа Сангаре 28′

2:0 Клемен Икена 45′

3:0 Илиян Стефанов 72′

4:0 Илиян Стефанов 84′

Левски

44. Матей Маркович (46 – 99. Андонов) – 6. Цунами (К) (46 – 8. Охене), 50. Кристиян Димитров, 31. Мартин Пасалидис – 3. Майкон (46 – 21. Алдаир), 30. Клемен Икена, 23. Патрик Мислович, 10. Асен Митков (46 – 11. Джемили), 22. Патрик-Габриел Галчев – 7. Фабио Лима (46 – 97. Фадига), 12. Мустафа Сангаре (59 – 14. Стефанов)